CLEAR CELL Mask probleemsele nahale
CLEAR CELL Mask probleemsele nahale

49 

Laos

Lisa korvi

CLEAR CELL Mask probleemsele nahale

(17 tootearvustust)

49 
830,51 /l

Mask probleemsele nahale, mis sobib ka üksikutele aknekolletele kiire leevenduse pakkumiseks.

Kombinatsioon salitsüül-, püruviin- ja glükoolhappest eemaldab nahalt liigse rasu ja mustuse ning jätab jume matiks. Rohelise tee, kassinaerise ja manuka ekstraktid rahustavad põletikukoldeid, vähendavad poore ja punetust ja pakuvad probleemsele nahale vajalikke toitaineid. Oligopeptide-10 töötab sünergias salitsüülhappega, et hävitada põletikku ja ennetada naha ülekuivatamist.

Sobib kasutamiseks ka kehal olevate aknekollete leevendamiseks.

Laos

Puhasta nahk enne maski kasutamist põhjalikult ning kanna siis õhuke kiht maski näole ja jäta 5-10 minutiks mõjuma. Eemalda leige veega. Kasuta 1-3 korda nädalas. Kui pärast maski kasutamist lähed õue, kasuta päikesekaitsekreemi.

NB! Tegemist on tugevatoimelise salitsüülhapet sisaldava tootega, mis võib naha pinnal tekitada kuivust. Eriti ettevaatlik tuleks toote esmakordsel kasutamisel olla kevadperioodil, kui kogu organism pole veel talvest taastunud ning nahas võib olla vedelikuvaegus. Seega soovitame toodet nahale tutvustada järk-järgult.

Juhime tähelepanu, et kevadisel ajal on tugevatoimeliste salitsüülhapet sisaldavate toodetega ohukohaks ka õitsemisperioodil tekkida võivad ristallergiad. Kui teil esineb õitsemisperioodil allergiaid siis tutvustage toodet nahale järk-järgult alustades käeseljast.

KAOLIN, AQUA/WATER/EAU, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, DIMETHYL SULFONE, JOJOBA ESTERS, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, GLYCOLIC ACID, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), BUTYLENE GLYCOL, SALICYLIC ACID, SORBITOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, MALTODEXTRIN, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM POLYSTYRENE SULFONATE, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, POTASSIUM BITARTRATE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL, ALLANTOIN, PANTHENOL, CINNAMOMUM CAMPHORA (CAMPHOR) BARK OIL, SODIUM PCA, ALCOHOL, SODIUM PHYTATE, SYRINGA VULGARIS (LILAC) EXTRACT, LIMONENE, PYRUVIC ACID, ACHILLEA MILLEFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, ALCHEMILLA VULGARIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT, PRIMULA VERIS FLOWER EXTRACT, QUARTZ, VERONICA OFFICINALIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA LEAF EXTRACT, SODIUM BENZOATE, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT, MEL EXTRACT (HONEY EXTRACT), ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, OLIGOPEPTIDE-10, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) EXTRACT, POTASSIUM SORBATE

*Toote koostises võib esineda mõningaid muudatusi. Täpne koostis toote pakendil.

Toote suurus 57 g.

17 arvustust tootele CLEAR CELL Mask probleemsele nahale

  1. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

    Лучшая находка среди масок! Хорошо подсушивает и скрабирует.

  2. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  3. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

    Lemmik näomask, mida teen korra nädalas. Hoiab minu veidi probleemse näonaha imehästi kontrolli all.

  4. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  5. Maarja (hinnang pärast kasutamist)

    Tellisin teismelisele pojale kes aknega kimpus. Kosmeetik + igapäevahooldus + paar korda nädalas see mask, aitab olukorda kontrolli all hoida. Väga hea toode!

  6. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

    Toimib 🙂

  7. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  8. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

    Paar nädalat kasutanud, uusi põletikukoldeid ei ole tulnud. Kaasas oli ka sama sarja kreem, mis oli hea üllatus, kuna oli plaanis ka see lähiajal osta.

  9. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  10. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  11. Triin (hinnang pärast kasutamist)

    Imesid ei tee, aga kvaliteetne niisutav ja raviv toode.

  12. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  13. Svitlana (hinnang pärast kasutamist)

    Antud mask hästi rahustab reaktiivse nahka ja ravib ka põletikud. Ei kuiva, ei kipita minu tundiku nahka. Olen maskiga väga rahul.

  14. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  15. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

    Aknest jagu saamiseks asendamatu. Kasutusel nii endal kui teismelistel ja toimib imeliselt.

  16. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

  17. Anonüümne (hinnang pärast kasutamist)

Tagasiside saavad jätta ainult need kasutajad, kes on toote ostnud.