Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

Professionaalile

Loodud Professionaalile mõeldes

Unikaalsed tooted ja personaalne lähenemine.

LOODUD PROFESSIONAALILE MÕELDES​

Unikaalsed tooted ja personaalne lähenemine.

LOODUD PROFESSIONAALILE MÕELDES​

Unikaalsed tooted ja personaalne lähenemine.

MIKS IMAGE SKINCARE?

Professionaali käe all alguse saanud Image Skincare on tõusnud 20 tegutsemisaastaga maailma juhtivaks professionaalse salongikosmeetika brändiks. Ääretult tiheda konkurentsiga ilumaailmas on edu toonud pidev innovatsioon ning professionaalide väärtustamine.

Igal aastal lisandub valikusse uusi ja unikaalseid tooteid, mis aitavad tuua naha ja vananemisalase teaduse leiud koos innovaatiliste koostisosadega nii klientide kui kosmeetikuteni. 

Kõik Image’i tooted on omavahel kombineeritavad, luues lõputuid võimalusi naha eest hoolitsemiseks.

Image Skincare’i tooted on saadaval vaid läbi professionaalide ning brändi enda ega ole kättesaadavad läbi suurte hulgimüügikettide.

IMAGE SKINCARE’iga ALUSTAMINE

Kõige lihtsam viis Image Skincare’iga alustamiseks on ühendust võtta meie müügiesindajatega, kellega koos kaardistatakse vajadused ning leitakse aeg koolituseks. Samas võid piiluda ka tulevate koolituste kalendrit ning ennast huvi pakkuvale kirja panna.

Esimesel koolitusel saab ülevaate Image Skincare’i tootevalikust ja võimalustest ning soovi korral ka tutvustava hoolduse, et hooldusprotokolli mõju juba omal nahal tunda ja hinnata.

Seejärel aitavad meie müügiesindajad leida kõige sobivamad tooted ja hooldused just teile ja teie klientidele.

Meie koolitajad

Mareta Adamson-Rüütel

Müügiesindaja-koolitaja

Alexandra Polyakov

Müügiesindaja-koolitaja

Meie tööpõhimõtted

Profiportaal
Professionaalide mugavamaks teenindamiseks oleme loonud profiportaali, kuhu on koondatud:

  • koolituste ajakava ja registreerumine
  • tellimuste esitamine
  • materjalid, toimunud koolituste salvestused
  • Image Skincare fotopank.

Kosmeetikute kogukond ja sotsiaalne programm

Enam kui 120 kosmeetikust koosnev kogukond, kes kohtuvad nii koolitustel ja koosviibimistel, kui ka Image Skincare’i Facebooki grupis Tarkade klubi.

Meile on oluline, et kosmeetikud saaksid omavahel jagada töö- ja müüginippe ning vajadusel ka mõne mure südamelt ära rääkida. Liitudes Image’i perega on oht leida uusi tuttavaid ja sõbrannasid.Koolitusprogramm

Sügiseti külastab Eestit Image Skincare’i Florida peakontorist koolitaja, kelle käe all sukeldume mitmeks päevaks Image’i maailma.

Lisaks suurele sügiskoolitusele toimub aasta jooksul mitu väiksemat koolitust nii meie kontoris Tallinnas kui ka üle kogu Eesti. 

Iga professionaal on oluline

Meile on iga professionaal oluline, olenemata, kas tema karjäär on alles alguse saanud või on kogemusi juba aastakümneid. 

Seetõttu ei ole meil ka miinimumtellimuse nõuet. Nii saab iga kosmeetik Image Skincare’i toodetega tutvuda omas tempos ja vastavalt oma võimalustele.

Meie müügiesindajad konsulteerivad, juhendavad ja koolitavad ka telefoni ja veebisilla teel üle kogu Eesti ning üritavad iga klienti vähemalt korra aastas külastada, olenemata sellest, kus Eesti paigus ta asub või kui palju kliente tal on. 

Hooldused

Enam kui 60 erinevat hooldusprotokolli. Kõik Image Skincare’i tooted on omavahel kombineeritavad – võimaluste hulk on lõputu.

Hooldused

Enam, kui 60 erinevat hooldusprotokolli ning arvestades, et kõik Image Skincare tooted on omavahel kombineeritavad on võimaluste hulk lõputu. 

Hooldused

Enam, kui 60 erinevat hooldusprotokolli ning arvestades, et kõik Image Skincare tooted on omavahel kombineeritavad on võimaluste hulk lõputu. 

Alusta tööd Image Skincare'iga

Helista +372 522 45 85 või kirjuta: info@imageskincare.ee.