Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

Küsimused ja vastused

Küsimused ja vastused

Tooted

Image Skincare’i tooted on loodud koostöös ilukirurgidega pakkumaks nahale parimat vananemisvastast kaitset. Kõik Image Skincare’i tooted on omavahel kombineeritavad luues seeläbi lõpmatuid võimalusi personaalseks nahahoolduseks olenemata vanusest või nahatüübist.

Image’i tooted ei sisalda nahka kahjustavaid parabeene, ftalaate, sünteetilisi värvaineid, kunstlike lõhnaaineid ega mineraalõlisid ja neid ei ole testitud loomade peal.

Image’i pakendid on toodetud säästlikku ja jätkusuutlikku metsandust silmas pidades.

Sinu nahale parimaid tooteid oskab sulle soovitada kosmeetik. Oma nahka võid kirjeldada ka meie Tootesoovitajale, mis leiab sinu nahatüübile sobivad tooted. Tootesoovitajaga saad tutvuda siin: www.imageskincare.ee/tootesoovitaja

Täpne koostis on toote pakendil. Image Skincare’i e-poes on koostis ka iga toote lehel, kuid seal võib märgitud koostise nimistu vahel muutuda.

Tugevatoimelised tooted sisaldavad aktiivseid koostisosi, mis võivad nahal tekitada reaktsiooni. Peamiseks reaktsiooni tekkimise põhjuseks on naha ebapiisav ettevalmistus tugevatoimelisele tootele. Reaktsioon võib esineda näiteks õhetuse, punetuse, naha kuivuse või koorumisena.

Nagu lihasvalu pärast pikka pausi treeningute vahel – sarnaselt käitub meie nahk.
 
Soovitame tugevatoimelisi tooteid kasutada vastavalt pakendil ja e-poes märgitud ohutu kasutamise juhendile. Ära kasuta tugevatoimelist toodet rohkem kui 3 korda nädalas või vastavalt kosmeetiku juhistele.
 
Näide tugevatoimelise tootega kaasnevast lisainfost:
NB! Tegemist on tugevatoimelise tootega, mis võib naha pinnal tekitada kuivust ning ärritust. Eriti ettevaatlik tuleks toote esmakordsel kasutamisel olla kevadperioodil, kui kogu organism pole veel talvest taastunud ning nahas võib olla vedelikuvaegus. Soovitame toodet nahale tutvustada järk-järgult, alustades esmalt käeseljast.
 
Ära unusta pärast toote kasutamist päikesekaitsega päevakreemi.

Lõpeta toote kasutamine ja võta ühendust oma kosmeetiku või Image Skincare’iga helistades +372 522 45 85 või info@imageskincare.ee.

Mõned koostisained reageerivad veega ja nende toime võib hoopiski süveneda. Ära kasuta reaktsiooni puhul seepi või muud lõhnastatud puhastusvahendit. See võib reaktsiooni süvendada.

Leevendust nahaärritusele võib pakkuda ka allergiavastase ravimi võtmine. Konsulteeri oma arsti, apteekri või perearsti nõuandetelefoniga: 1220.

Soovitused nahaärrituse perioodiks:

 • Ärge tehke midagi, mis tõstaks teie kehatemperatuuri või ajaks higistama. See võib tekitada põletikku (treening, saun, mullivann jne).
 • Näo pesemisel kasuta alati sooja vett. Väldi kloori.
 • Olenevalt reaktsiooni tugevusest võib nahk hakata ketendama ja maha kooruma
  2-4 päeva pärast ärritust. Tugevama nahaketenduse ja
  koorumise korral ära noki nahka või aita mingil viisil koorumisele kaasa!
 • Kaitse ärritunud nahka UV-kiirguse eest. Ärritunud nahk on eriti tundlik päikesekiirgusele ning seetõttu tõuseb  päikesepõletuse tekke tõenäosus. Kaitsmata  nahal võib UV-kiirgus tekitada hüperpigmentatsiooni, tedretähne ning päikesekahjustust. Soovitame ärrituse järgselt viibida võimalikult palju siseruumides ning kasutada Image Skincare’i  PREVENTION+ SPF 50 päikesekaitsekreemi.
 • Kui soovite protseduurijärgsel nahal kasutada jumestuskreemi, siis soovitame selleks Image Skincare’i I CONCEAL sarja SPF 30 päikesekaitsefaktoriga jumestuskreeme. Kõik I CONCEAL jumestuskreemid on formuleeritud tundlikule ja ärritunud nahale ning neis sisalduvad aktiivsed koostisosad aitavad kaasa naha paranemisele.
 • 5-7 päeva või kuni nahk on ärritusest taastunud tuleks vältida tooteid mis sisaldavad: glükoolhapet, retinooli või Retinol-A-d.
 • Kasuta ärritusjärgsel nahal Image Skincare Post Treatment proovikomplektis leiduvaid tooteid.
 • MEESTELE: ära raseeri ärritunud piirkonda 48 tunni vältel.

Teavita oma kosmeetikut, kui kasutad isotrerinoiini sisaldavaid ravimeid (Accutane, Roaccutane), et vältida soovimatut reaktsiooni.

Iga toote pakendilt leiab kahte tüüpi infot säilivuse kohta:

 • “parim enne” ehk “EXP” koos kuupäevaga
 • kreemipurgi sümbol, mille kõrval on number ja täht “M” ehk toote ohutu kasutusaeg lahtisena, nt. 12M

Kaks esimest tähistust täiendavad teineteist. “EXP” tähistab viimast kuupäeva, mil kinnise toote võib avada ja sellest kuupäevast edasi on toode täiesti ohutult kasutatav nii mitu kuud, kui kreemipurgi sümbolil on märgitud.

See tähendab, et kui tootel on märgitud “parim enne” või “EXP” näiteks 07/2024 ja kreemipurgi sümboli sees on kirjas 12M, siis võib toode seista kinnisena kuni 2024. aasta juulini ja on ohutu kasutada veel 12 kuud. Seega on toode päriselt kasutatav kuni 2025. aasta juulini. 

Siinkohal tuleb arvestada tootel märgitud lisainfot. Pakendil on kirjas, kuidas tuleb toodet lahtisena säilitada, nt. hoida külmas, päikese käest kaitstuna vms. Toote koostisosad võivad erinevate väliskeskkondlike teguritega (näiteks päike ja temperatuur) reageerida ja seetõttu tasub säilivusinfot hoolikalt jälgida.

 
Kosmeetikatoodetele, mille säilivusaeg on pikem, kui 30 kuud, ei ole “parim enne” kuupäeva lisamine kohustuslik. Kui toote pakendil ega tootel endal pole “parim enne” kuupäeva märgitud, tuleks järgida kreemipurgi sümbolit.

Rasedus- ja imetamisperioodiks on Image Skincare heaks kiitnud orgaanilise Ormedic tootesarja. Ormedicu tooted on niisutava, tasakaalustava ja põletikuvastase toimega, mistõttu sobivad need igaühele, ka kõige tundlikumale nahatüübile.

Ormedicu toodete koostisest leiab nt. pantenooli, aloe verat ja rohelise tee ekstrakti.

Tellimused ja tarne

Pakime ja edastame tellimused kullerfirmadele 1-2 tööpäeva jooksul pärast tellimuse saabumist. Seejärel liiguvad saadetised kullerfirmade keskladudesse, kus need suunatakse lõppsihtkohta. Kui tellimus on pakiautomaati jõudnud või on kuller valmis pakki üle andma, saabub telefonile või meilitsi vastavasisuline teavitus. Tavaliselt jõuavad tellimused kohale 3-7 päevaga.

Nii kui tellimus on pakitud, saabub sinu meilikasti vastavasisuline e-kiri. Kirja Lisainfos on Saadetise jälgimise link, millel klõpsates avaneb sinu poolt valitud tarnija jälgimiskeskkond. Sealt näed paki asukohta ja jõudmise aega.

Tavapäraselt jõuab tellimus kohale 3-7 päevaga. Paki tarne sõltub tellimuse esitamise päevast ning kullerfirma töömahust.

Kui ootad tellimust juba üle 7 päeva ja kullerfirma pole sinuga ühendust võtnud, siis anna meile sellest märku info@imageskincare.ee või +372 52 24 585 ja uurime, kus sinu pakk on.

Kõige kiiremini saab oma tellimuse kätte Image Skincare’i kontorist Tallinnas, aadressil Suur-Sõjamäe 13a. Kui soovid paki kätte saada meie kontorist, anna sellest meile märku info@imageskincare.ee või +372 522 45 85, siis teame sind oodata ja ei edasta pakki kullerfirmale.

Kui pakk on juba kullerfirmale edastatud, siis ei saa me enam paki teekonna kiirust mõjutada.

Pakume tarnevõimalustena Smartposti, Omniva ja DPD pakiautomaate ning SmartKulleri ja Omniva kulleri võimalusi. Rohkem infot tarnevõimaluste kohta leiad SIIT.

Kuni tellimus ei ole välja saadetud, saame seda muuta. Anna meile sellest märku info@imageskincare.ee või +372 522 45 85.

Võta meiega ühendust info@imageskincare.ee või +372 522 45 85 kohe, kui avastad, et midagi on tellimusega valesti.

Kogu info tellimusest loobumise ja kauba tagastamise kohta leiad meie müügitinigimuste lehelt, mis on SIIN.

Minu konto

Tellimuse esitamiseks ei ole konto loomine vajalik. Oma konto olemasolul on mugavam teha järgmist tellimust, sest siis ei pea kõiki andmeid uuesti sisestama ja saab vaadata eelmiste tellimuste ajalugu.

Uue parooli loomiseks külasta seda LINKI.

Kui uue parooli loomine mingil põhjusel ei toimi, kirjuta meile info@imageskincare.ee ja leiame lahenduse.

Kontole sisse logides avaneb konto seadete menüü. 

Image’i uudiskirjade jaluses on viide “Eemalda mind listist.” Sinna vajutades avaneb internetilehitsejas uus aken, mis teatab sinu meiliaadressi eemaldamisest Image’i uudiskirjade nimekirjast.