fbpx

Ensüümkoorimine

ENSÜÜMKOORIMISED

Ensüümkoorimine on õrn kosmeetiline protseduur, mille käigus kooritakse ja pehmendatakse naha pindmist ehk sarvkihti looduslike puuviljaensüümidega. Ensümaatiline koorimisprotseduur on oluliselt õrnem kui näiteks keemiline koorimine või füüsiline koorimine ning seetõttu sobib ensüümkoorimine kõigile nahatüüpidele ning isegi tundliku naha korral. Lisaks surnud naharakkude koorimisele stimuleerivad ensüümid naha sügavamaid kihte kiiremini uuenema ning seetõttu on hoolduse tulemuseks kaunis ja särav jume ning rohkem pingul näonahk. Kuna ensüümid on pindmise mõjuga võib ensüümkoorimisi teha ka suvisel ajal.

keemiline
hooldus

SIGNATURE FACELIFT 

Ensümaatiline koorimisprotseduur C-vitamiini ning papaia- ja ananassi ensüümidega sobib kõikidele nahatüüpidele, aga on mõeldud eelkõige kuivale, punetavale, tundlikule ja mikrodermabrasiooni järgsele nahale. Enüümkoorija Signature Facelift sisaldab aasia vesinaba (Centella asiatica/Gotu kola) tüvirakuekstrakte, mis pinguldavad nahka, aitavad vähendada punetust ning tugevdavad kapilaaride seinu.

Üldjuhul on just Signature Facelift esimeseks Image Skincare protseduuriks, mida meie kosmeetikud hoolduskava alguses soovitavad.

ORMEDIC LIFT

Õrn koorimisprotseduur kõrvitsa- ning papaia- ja ananassiensüümidega. Ormedic Lift sobib ideaalselt probleemse, stressis, ärritunud ja tundliku naha värskendamiseks ning ka teismelistele esimeseks koorimiseks.

Orgaanilise koostise tõttu on Ormedic Lift ensüümkoorimine lubatud ka rasedatele ja imetavatele naistele. 

hoodlus