fbpx

Keemiline koorimine

KEEMILISED KOORIMISED

Keemiline koorimine on tugevatoimeline kosmeetiline protseduur mille eesmärgiks on leevendada peamisi nahaprobleeme ja korrigeerida vananemise märke.

Keemiline koorimine avaldab nahale mõju kahel viisil – esmalt koorib naha pinnalt surnud rakud ning toob esile värskema jume ning seejärel stimuleerib loomulikku kollageenitootmist, mille tulemusel toimub naha järk-järguline pinguldumine.

Sinu nahale sobivaima keemilise koorimise protseduuri aitab valida kosmeetik.

Nagu ka kõigi Image Skincare protseduuride puhul saavutame parima tulemuse, kombineerides koduseid hooldustooteid ning professionaalseid protseduure vastavalt kosmeetiku juhistele.

keemiline
hooldus

I PEEL ACNE LIFT

Probleemse, aknelise ja rasuse naha eest hoolitsemiseks loodud Acne Lift hoolduses on kombineeritud glükool- ja salitsüülhape ning hariliku sireli (Syringa vulgaris) tüvirakuekstraktid. Acne Lift piirab aknebakterite levikut, vähendab põletikku ja on antiseptilise toimega.

I PEEL WRINKLE LIFT

Glükoolhappel ja retinoolil põhinev Wrinkle Lift hooldus on mõeldud võitlemaks vananemise märkidega – kortsud, kurrud ja naha lõtvus. Lisaks naha pinguldamisele ja kortsude vähendamisele turgutavad liblikapõõsalt (Buddelja davidii) pärit tüvirakuekstraktid naharakke nii, et tõuseb nende vastuapnu UVA-kiirgusele. Jume sära maksimaalseks taastamiseks soovitame Wrinkle Lift protseduuri teostada vaheldumisi Lightening Lift keemilise koorimisega.

I PEEL WRINKLE LIFT forte

Tugevam versioon Wrinkle Lift koorijast on mõeldud väga tugevat pinguldust vajavale nahale. Tugeva mõju tõttu vajab protseduur nahka ettevalmistavaid hooldusi. Konsulteeri oma kosmeetikuga.  

näohooldus

I PEEL LIGHTENING LIFT

Pigmenteerunud, ebaühtlasele ja fotokahjustunud nahale loodud hooldus, milles nahatooni helendamiseks ja ühtlustamiseks kasutatakse piim-ja koji hapete segu. Koorimisjärgse hüperpigmentatsiooni tekke võimalust vähendavad ahtalehelise siilkübara tüvirakuekstraktid, mis ühtlustavad nahatooni ning tugevdavad naha immuunsüsteemi. Sobib ideaalselt suve lõpus pigmendi koorimiseks. 

Sobib ideaalselt suve jooksul nahale tekkinud pigmendi vähendamiseks ning aitab ühtlustada ka akne- ja muude armide välimust.

I PEEL LIGHTENING LIFT forte

Tugevam versioon Lightening Lift koorijast on mõeldud väga tugeva pigmendiprobleemi korrektsiooniks. Tugeva mõju tõttu vajab protseduur nahka ettevalmistavaid hooldusi. Konsulteeri oma kosmeetikuga.