fbpx

Prevention+

PREVENTION+ Niisutav ja matistav päevakreem päikesekaitsefaktoriga SPF32+

PREVENTION+

Päikesekaitsega päevakreemid.

Nahk vajab kaitset liigse UV-kiirguse eest kogu aasta vältel, mitte ainult suvel. Ereda päikesepaistega talve- või kevadpäevad võivad samuti nahka kahjustada.

Pilvkatet ja aknaklaase läbistav UVA-kiirgus jõuab kaitsmata nahal sügavatesse nahakihtidesse ja kuivatab seal kollageeni ning elastiini kiude, vähendades naha elastsust ja tekitades kortse. UVB-kiirgus mõjutab nahka pigem pindmiselt, stimuleerides melaniini tootmist, mis omakorda on pigmendilaikude ja päikesepõletuse tekkepõhjuseks. Lisaks naha vananemise kiirendamisele mõjub liigne UV-kiirgus ka immuunsüsteemile suurendades melanoomi ohtu. 

Lisaks UV kiirgusele mõjub nahale kahjustavalt ka liigne sinine valgus mida kiirgavad erinevad ekraanid. Hoidmaks nahka kahjustava ekraanivalguse eest on Prevention+ sarjas kasutusel ainulaadne digitaalvananemise kaitsekompleks(Digital Aging Defense™).

Päikesekaitsefaktori ja digitaalkaitse kompleksiga päevakreemid Prevention+ sarjast on loodud pakkuma maksimaalset kaitset ja niisutatust olenemata nahatüübist või vanusest. 

Otsinguvalikud:  Filter
Lisasite selle toote ostukorvi: