Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

Brigitte Susanne Hundi värsked näohoolduse lemmikud

Tere, mu armsad!

Ma ei suuda siiamaani vahel üles ärgates uskuda, et mu jaoks on toidutalumatused ja akne täielikult minevik. Ma olen nüüd pea 4-5 kuud olnud aknest täielikult prii ja mu näonahk pole eales nii palju säranud.

Ma ütlen teile kohe, et näonahk on peegeldus sinu vaimsest ja füüsilisest tervisest. Kui su eesmärk on parim väljanägemine, siis kõige olulisem on süüa täisväärtuslikku toitu! Puhata. Sportida. Vett juua. Vältida igasugu keemiat nii palju kui võimalik. Niimoodi viid oma organismi ja näonaha juba piisavalt heasse kohta.

Selleks, et olla aga eriti kaunis ja särav, tuleb kulutada heale kosmeetikale. Mis asi on hea kosmeetika? Hea kosmeetika on selline kosmeetika, mille koostisosad on puhtad ja mis annavad ka tulemusi.

Kui sul on rahaliselt kokkuhoidmise aeg ja sul pole ühtegi nahaprobleemi, siis ma olen lugenud, et inimesel piisab (sest on kevad!) kolmest tootest.

Näopesugeeliga pesen maha meigi, higi ja muu, mida keskkonnast olen külge pookinud. Mina olen kasutanud ja kasutan:


2. Hea päikesekaitsega
niisutav kreem

See on minu arvates Image’i TOP 1 toode täiesti kahtlemata! See näokreem lõhnab nii hästi ja ma kannan seda kaasas igal reisil ja väljasõidul. Ma kannan seda iga päev. Kuna käes on aprill, siis päikesekaitse näol on lihtsalt nii oluline! Me oleme ju kõik näinud neid pilte, mida üleliigne päike inimesega teeb. Võtagi suhtumine, et kannad aprillist oktoobrini iga päev SPF-i ja siis tee seda! See toode võiks sul olemas olla!

3. MD C-vitamiini seerum

C-vitamiini tuleb sisse süüa piisavalt ja kui midagi tahad lisandina nahale panna, siis pane seda!

Kui ma Image’il külas käisin, siis kogu tiim oli nii elevil, et mulle seda tutvustada ja nende sõnutsi on tegemist ühe kõige parema tagasisidega tootega. Ma olen seda paar nädalat kasutanud ja tõesti mu näonahk särab nii palju rohkem! Täielik holy grail! Ma olen teinud ka teisi hoolitsusi endale praegu, kuid mina usun C seerumisse!

 

Viimase aja veel kolm uut avastust:

Mul on komme oma huuli lakkuda, äkki olete intervjuudes märganud. Mul on kogu aeg huuled nii kuivad ja see huulepalsam on miski, mida ma kasutan iga päev, kas huulepulga alla või niisama.

Kollageen on kallis ja uskumise küsimus, absoluutselt nõus. Ma olen ise ostnud erinevaid kollageene läbi aegade ja mul on kaks kindlat lemmikut. Ühte lemmikut vanad jälgijad ilmselt teavad, aga rahalises mõttes on Yana kollageen lihtsalt mõistlikum. 

Siin on 30 tk pakis. 100 eurot ei ole ilmselgelt naljaasi, aga selline 2-3x aastas üks kuur teha on miski, mida Anu Saagim teeb ehk siis kindlalt teen seda ka mina. Selline aprill-mai, sept-okt ja jaanuar-veebruar teen alati ühe kollageenikuurikese.

Ma ei ole Hushi palsamit jõudnud proovida, sest ma kasutan juustel niisutamiseks alati pigem maski. 

See sügavpuhastav šampoon on ülihea! Kuna mul on nii kuivad juuksed, siis ma pean neid niisutama umbes korra päevas seerumi või pähejäetava kreemiga ja selleks, et kõik tooted u 3 päeva tagant maha pesta ja juuksed püsiksid kauem puhtad, siis see šampoon on suurepärane abimees! 

Vanasti ma kasutasin pigem niisutavat ja ravivat šampooni, nüüd pigem Hushi sügavpuhastavat.

Loe SIIT, milliseid maske ja koorijaid ma veel kasutan ning milliseid tooteid ma kasutasin siis, kui mul oli akne!

Ja ära unusta konsulteerida oma kosmeetikuga, mida tema sulle Image’i tootesarjadest soovitaks.

Brigitte värvikaid kogemusi ja mõttelende saad jälgida tema Instagramist 👇