Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

Miks on professionaalne näohooldus vajalik? Vastab vipMedicum

Esteetilise meditsiini spetsialist/õde Olga Krassovskaja


vipMedicum on juba 13 aastat Tallinna kesklinnas tegutsenud ilukliinik, mis pakub laserravi, ilusüste, kosmeetilisi- ja aparaadihoolduseid ning kehaprotseduure. Konsultatsioonil iluspetsialistiga kaardistatakse naha seisukord ja koostatakse patsiendile kõige sobivam nahahoolduskava, mille käigus on võimalik korrigeerida vananemise märke ja muid esteetilisi puudusi. vipMedicum on muide ainus kliinik Tallinnas, mis pakub laserepilatsiooni kolme eri tüüpi laseriga.

Professionaalse näohoolduse vajalikkust selgitab esteetilise meditsiini spetsialist/õde Olga Krassovskaja

Kui kaua olete kosmeetikuna tegelenud?

Kosmeetikuna olen töötanud kokku 6 aastat, neist 4 vipMedicumis.

Miks on näohooldus üldse oluline? Missugune vahe on kodusel ja professionaalsel hooldusel?

Nahka tuleb hooldada nii selle tervise ja ilu säilitamiseks kui ka nahaprobleemidega võitlemiseks.

Kodune hooldus peaks olema igapäevane ja on seepärast koostiselt kergem.

Professionaalsed tooted on kodustest olulisemalt kontsentreeritumad ja aktiivainetega rikastatumad. Protseduuri käigus lähtub kosmeetik naha seisundist ja valib patsiendile sobiva hoolduse. Professionaalseid hooldusvahendeid ei saa koju soetada, sest teadmatu kasutamine võib nahka tõsiselt kahjustada.

Miks just Image Skincare’i tooted?

Mulle meeldib, et tooteid saab omavahel kergesti kombineerida. Image kasutab oma kosmeetikas innovatiivseid komponente ja uusi tehnoloogiaid. Üks sellistest tehnoloogiatest on Vectorize, mille käigus vabanevad kreemides sisalduvad aktiivained kiht-kihi haaval kuni 48 tunni vältel. See aitab kaasa pikaajalisele imendumisele ja nii jõuavad koostisosad naha sügavamate kihtideni.  Lisaks on toodete eristamine tehtud väga mugavaks: igal sarjal on oma värv.

Milliseid protseduure teete Image Skincare toodetega?

Image’i hooldustest pakume:

– Acne Lift

– Signature Facelift

– Ormedic Lift

Hooldused on mõeldud nii probleemse nahaga noortele kui vanematele pindmiste kortsudega klientidele. Need sobivad ka lihtsalt näohooldustena nahatooni ja tekstuuri parandamiseks. 

Mis on Teie lemmik Image Skincare toode ja miks?

C-vitamiini sari – suurepärane niisutus, hea antioksüdant ning meeldiv lõhn, mis mõjub nagu aroomiteraapia. Eriti meeldib, et sarjas on olemas mask, mis ei vaja maha pesemist.

Üks soovitus naha eest hoolitsemisel…

Kasuta koduses hoolduses just Sulle sobivaid ja kvaliteetseid tooteid, mida aitab soovitada kosmeetik. Õige näohooldus pikendab nahal tehtud protseduuride tulemust.

vipMedicum on pälvinud 2019, 2020 & 2021
Image Skincare müügitulemuste eest Kuldpreemia!

Rohkem infot vipMedicumi tegemiste kohta leiad Facebookist ja Instagramist @vipmedicum