Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

Roosast kvartsist näoroller

Näoroller mineraalirikkast roosast kvartsist on luksuslik abivahend koduseks näojoogaks. Näojooga – uusim ilutrend aasiast, mille eesmärgiks on jooga põhimõtete rakendamine parandamaks verevarustust ja naha elastust. Rolleril on kaks poolt, suurem ja väiksem rull. Suurem on mõeldud pindadele, kus on ruumi liikuda, väiksem roller aga kasutamiseks delikaatsemates piirkondades nagu silmad ja ninatiivad.

Lisaks praktilisele väärtusele on kuldsete detailidega roosast kvartsist roller ka kaunis aksessuaar nii vannitoas kui ka öökapil.

Roosa kvartsi omadused :

Roosat kvartsi peetakse on armastuse ja harmoonia kristalliks. Aitab emotsionaalselt vabastada ja rahustada, tuua õnnetunnet, romantilisi tundeid ja sensuaalsust. Roosa kvartsiga leevendatake muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Image Skincare Roosast kvartsist näorolleri kasutamine:

  1. Aseta rolleri väiksem kivi parema silma alla ja liigu meelekohani. Pärast seda libista roller meelekohast alla lõuajooneni. Korda liigutust 3 korda mõlemal näo küljel.
  2. Aseta roller näo keskosale põsesarnade alla, liigu kõrvadeni pärast mida libista roller sujuvalt lõuajooneni. Korda liigutust 3 korda mõlemal näo küljel.
  3. Aseta roller lõua keskele ja libista rulli näo keskelt sujuva liigutusega kõrva ette. Korda liigutust 3 korda mõlemal näo küljel.
  4. Tõstva efekti saavutamiseks aseta suurem rolleri kivi lõuajoone keskele ja libista rulli sujuvate liigutusega põsepiirkonda. Korda liigutust 3 korda mõlemal näo küljel.

NB: Hoia rollerit külmkapis, nii on see rullides mõnusalt jahe. Vajadusel kasuta rulli koos näoõli või kreemiga, et kivi libiseks nahal paremini. Parimate tulemuse saavutamiseks kasuta rulli iga päev.