Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

Kuidas turgutada nahka pärast pidustusi?

Kindlasti oled märganud, et peojärgsel hommikul on näonahk tuhm ja elutu, eriti siis kui eelneval õhtul on ka alkoholi tarbitud. Alkohol viib meie kehast välja vedeliku ning pikapeale ka vitamiinid ja mineraalid. Lisaks alkoholile on nahale koormavaks ka õhtune meik, mis võib ummistada poore ning paratamatus, et mõnikord jääb nägu enne uinumist korralikult puhastamata. Seetõttu tundubki mõnel peojärgsel hommikul nahk elutu ja kuiv ning kohati oleks vanusele ühe õhtuga lisatud koguni mitu aastat.

Meie esimene ja kõige olulisem soovitus on loomulikult tarvitada peo jooksul piisavalt vett, samuti on vesi olulisel kohal ka järgnevatel päevadel. Samas ei suuda ainuüksi veetarbimine näonaha sära koheselt taastada. Siinkohal tulevad appi näohooldustooted. Kuna suvisel ajal on tihtipeale nädalavahetusel pidustusi rohkem kui üks ning ürituste vahel vajab näonahk kiiret turgutust, siis järgnev ilurutiin annab kiire ent tõhusa turgutuse. 

POORID

Tugev meik ummistab poore ning isegi korralik meigieemaldus ja näopesugeeli kasutamine ei pruugi sinu näonahka piisavalt puhtaks teha. Alustuseks puhasta näonahk CLEAR CELL näopuhastustooniku ja vatipatjade abil. See aitab eemaldada surnud naharakud, rasu ja muud bakterid. Näotoonik eemaldab küll liigse rasu, kuid ei kuivata nahka.

NB! Tegemist on tugevatoimelise tootega, enne kasutamist proovi käeseljal.

Kui sul pole CLEAR CELL toonikut käepärast, siis puhasta nägu oma lemmik Image näopesugeeliga.

KOORIMINE

Pärast korraliku naha puhastamist on aeg koorimiseks. Peojärgselt on naha kerge koorimine sära taastamiseks võtmetähtsusega – nii näivad poorid väiksemad ning maskid ja niisutajad saavad paremini imenduda. Selleks sobib ideaalselt Ormedic koorimisgeel, mis muudab näonaha pehmeks ja säravaks. Kanna geel puhtale nahale ning masseeri ringjate liigutustega 1-3 minutit. Pärast seda loputa nägu leige veega. Selles igapäevaseks kasutamiseks mõeldud koorijas on keskkonnasõbralikud terakesed, mis sulavad masseerimise käigus ja tagavad kerge, ent tõhusa koorimise.

MASK

Järgmine samm naha turgutamiseks on mask. Rohekat tooni probiootiline I Mask pakatab pre- ja probiootikumidest ning on loodud turgutama probleemset, stressis, tundlikku ja peojärgset nahka. Kanna mask näole 10-20 minutiks ning pese maha sooja veega. Tulemuseks eriti pehme, tasakaalustatud ja siidine nahk. Mask on võitnud 2020. aasta Buduaari ilulemmiku tiitli.

SEERUM

Kanna pärast maski kuivale nahale VITAL C Antioksüdantidega vitamiiniseerum. Lisaks külluslikule niisutusele on see toode kui multivitamiin nahale, sest sisaldab A-,C-, ja E-vitamiini ning punase veiniroosi ekstrakti, mis pakub kaitset naha vananemise eest. Kui plaanid minna pärast ilurutiini päikese kätte, siis kanna pärast vitamiiniseerumit näole oma lemmik SPF päevakreem

Vähem, kui poole tunniga näeb näonahk taas värskem välja ning oled valmis uutel üritustel särama.

Peojärgne ilurutiin: