Shopping Cart

Ostukorvis ei ole tooteid.

Päikesekaitse olulisus

Miks on päikesekaitsega toodete kasutamine oluline ja kuidas valida enda jaoks sobivaim toode?

Võib tunduda uskumatu, kuid kuni 80% naha vananemisest on just liigse päikese poolt põhjustatud. Seetõttu tasub naha enneaegse vananemise vältimiseks alati kasutada kaitsefaktoriga tooteid, isegi siis kui viibid päikese käes lühikest aega.  Kindlasti ei tohiks kaitset unustada ka pilvise ilmaga või jahedal talvepäeval – pilved blokeerivad vaid kuni 20% UV-kiirgusest ning kiirguse hulk ei sõltu temperatuurist. Seega on päikesekaitsega toodete kasutamine naha nooruslikkuse säilitamise alustala!

Lisaks päikesele kiirendab naha vananemist ka ekraanidelt kiirgav sinine valgus. Alates 2020 kevadest sisaldavad Image Skincare niisutavad päikesekaitsega päevakreemid uuenuslikku Digitaalvananemise kaitsekompleksi, milles olev hernevalk aitab peegeldada liigse sinise valguse ning säilitada sinu kauni jume võimalikult pikaks ajaks.

 Päevakreemi valimine algab eelkõige nahatüübist ning soovitavast kaitsest.

Päevakreem kuivale või punetavale nahale

PREVENTION+ Niisutav päevakreem SPF 30 Kui soovid niisutust ja samal ajal ka kerget kaitset päikese eest, siis on see kreem mõeldud sulle. Lisaks mineraalsele päikesekaitsefaktorile aitab see toode ka punetuse vastu. Kerge tekstuuriga ja kiiresti imenduv koostis sobib ideaalselt jumestuskreemi aluskihiks.

Prevention+ päevakreem SPF30

Päevakreem rasusele nahale

Sul on rasune nahk? Sellisel juhul sobib sulle PREVENTION+ Niisutav ja matistav päevakreem päikesekaitsefaktoriga SPF32+. Tegemist on õlivaba kreemiga, mille Micro- sponge-tehnoloogia imab naha pinnal tekkiva rasu ja jätab naha matiks ning tagab pika kaitse.

Päevakreem pigmendile kalduvale nahale ja neile, kes tugevamat kaitset

PREVENTION+ Niisutav päevakreem päikesekaitsefaktoriga SPF 50 annab maksimaalse kaitse nii UV kiirte kui ka sinise ekraanivalguse eest. Kerge ja niisutav kreem jätab tunde nagu polekski midagi nahal!

Image Skincare päevakreem SPF50
Image Skincare MD päevakreem SPF50

MD Niisutav päevakreem SPF 50 on õhulise, mitterasuse ja kõrgtehnoloogilise koostisega. Noorendavad taimsed tüvirakuekstraktid, läbipaistev tsinkoksiid ning antioksüdantide kompleks pakuvad kaitset ja turgutust juba ka vananemise märkidega nahale. 

Kui sa soovid, et sinu jume oleks ka samaaegselt ühtlasem, siis parimaks valikuks on PREVENTION+ Niisutav ja tooniv päevakreem SPF30. Tegemist on toonitud päevakreemiga, mis sobib jumestuskreemi asendamiseks või jumestuse aluskihiks. Kaitseb samuti nii UVA/UVB kiirte kui ka kahjuliku ekraanivalguse eest.

Image Skincare tooniv päevakreem

Huuled

Huulepalsam SPF15

Ära unusta ka oma huuli. Huulte õhuke nahk on väga tundlik UVA/UVB kiirte suhtes. Huuled võivad liigse päikesega samamoodi ära põleda nagu ka nahk. Igapäevane SPF 15 faktoriga PREVENTION+ kaitsva ja niisutava huulepalsami kasutamine tagab huultele kaitse ning ka kauni volüümi.

PS! Päikesekaitsekreem on efektiivne kuni 2 tundi. Lisaks vähendab ujumine ja higistamine kaitse kestvust ning päikesekreemi tuleks sellisel juhul tihedamini uuendada!